Graj mi do gry

Eksploruję ostatnio możliwości Spotify – głównie dla celów okołoerpegowych i okołoplanszówkowych. Cała idea opiera się na wyszukiwaniu list stworzonych przez kogoś do no D&Dków. Ja osobiście żadnej listy nie stworzyłem, może jednak wśród czytelników bloga (i forum, bo tam też temat się pojawił) jest kilka osób, które stworzyły listy utworów do swoich ulubionych tytułów? Może ktoś już ułożył playlistę 47 najbardziej epickich i dynamicznych kawałków kojarzących się z kosmiczną rozwałką, dzięki czemu jego Nexus Ops jest 2x lepszy? Może wielbiciel Chaosu w Starym Świecie zrobił coś więcej niż tylko puszczanie soundtracku z Dark Omena?

Ponieważ cała idea Internetu promuje dzielenie się, to zachęcam do podzielenia się swoją listą zatytułowaną tak jak gra do której pasuje – tutaj albo lepiej na forum (Spotify dlatego jest wygodny, bo pozwala udostępnić po prostu link do listy). Jeżeli taki sposób by się przyjął to za pewien czas wrzucę wpis z podsumowaniem, no i oczywiście pozostałby przydatny dla wszystkich lubiących pasujące dźwięki temat na forum 🙂

forum

 • Jakub Głazik

  Bez renesansowej listy ani rusz z „Here I Stand”!
  Podobne listy mam też do „Mansions of Madness” (głównie Dead Space, ale nie tylko), „Netrunnera” (m.in. Deus Ex i Frozen Synapse), a i cały czas mam listę przygotowaną do jednorazowej (przynajmniej na razie) partii „Washington’s War” („Yankee Doodle” i podobne).

 • Michał Gościniak

  ja do wszystkiego puszczam Kaczmarskiego i sprawdza się świetnie 😉

 • Bartosz Bolechów
 • Robert C.

  Mi w klimatach sci-fi pasował soundtrack z Mass Effect 3, ale są gusta i guściki.